Skip to content Skip to footer

Dita kur u magjepsa nga një perrallë

1,200L

Aventura më e re klasike nga aktori, komediani dhe autori Ben Miller. Një aventurë magjike për fuqinë e tregimeve dhe një përkujtues i rëndësishëm: Asnjëherë s’je shumë i rritur për të besuar në përralla…

Additional information

Autor

BEN MILLER

Botues

Botart

Viti i botimit

2023

Nr. i faqeve

304

ISBN

978-9928-341-76-1

Formati

Softcover

Category: Tag: Product ID: 19283

Description

Shumë kohë më parë, Lana dhe i vëllai, Harrisoni, kalonin orë të tëra duke luajtur së bashku. Pastaj, një ditë, Harrisoni vendosi që ishte shumë i rritur për të luajtur lojëra. Lana e ndiente fort mungesën e vëllait, derisa, një natë, një supermarket u shfaq papritur, duke ndryshuar çdo gjë…

Fshehur mes rafteve ndodhej një portë për në botën e përrallave, por jo si ato ku të gjithë jetojnë të lumtur përgjithmonë. Këto janë histori të vërteta, të rrezikshme që duhet t’i lexojnë vetëm fëmijët e guximshëm. Lanës i duhet të mbledhë gjithë fuqinë e saj, sepse bota e përrallave ndodhej në rrezik. A do të mundet ajo ta bindë Harrisonin që t’i bashkohet, t’i besojë prapë, para se të jetë tepër vonë?

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dita kur u magjepsa nga një perrallë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *