Skip to content Skip to footer

Nata kur takova Babagjyshin e Krishtlindjes

1,200L

Xheksoni di gjithçka për drerin fluturues, kukudhët dhe punishten e fshehtë në Polin e Veriut. Di që Babagjyshi i Krishtlindjes i shpërndan dhuratat me magji, në të gjitha anët e botës vetëm brenda një nate. Por një gjë nuk e di: si u bë Babagjyshi i Krishtlindjes një Babagjysh Krishtlindjeje?

E gjitha kjo ndryshon kur, një Natë Krishtlindjeje, Xheksoni takohet me Babagjyshin dhe dëgjon historinë e tij të pabesueshme. Ndoshta nuk është ajo që priste Xheksoni, por atëherë asnjë histori e mirë nuk është kurrë…

Additional information

Autor

BEN MILLER

Botues

Botart

Viti i botimit

2023

Nr. i faqeve

304

ISBN

978-9928-341-78-5

Formati

Softcover

Category: Tag: Product ID: 19286

Description

Vlerësime

“Një kënaqësi e madhe për fëmijët e vegjël dhe të mëdhenj”

Ruth Jones, aktore, shkrimtare dhe komediane

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nata kur takova Babagjyshin e Krishtlindjes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *