botart

Info: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrint

FEMIJE feed

Ne kete kategori do gjeni nje game te gjere librash per femijeSort by:     Display #  

Results 1 - 20 of 36

Absolutisht Fantastik (në Disa Gjëra) – Tom Gejts 5

Call for Pricing


Autore: Liz Pichon Përkthyese: Floreta Bruzia Faqe: 266 Çmimi: 900 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Aksidentalisht agjent sekret

Call for Pricing


[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Buzëqesh

L1 000.00


Buzëqesh Autore: Raina Telgemeier Përkthyese: Floreta Bruzia Faqe: 224 Çmimi: 1000 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0Dinake me çorape

L500.00


Dinake me çorape Autor: Dr. Seuss Përkthyes: Sokol Mici Faqe: 64 Çmimi: 500 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


Ditaret e Peshkopes 4

L1 000.00


Ditaret e Peshkopes 4 – Rrëfenja nga një princeshë akulli jo shumë e hijshme Autore: Rachel Renée Russell Përkthyese: Elda Beta Faqe: 360 Çmimi: 1000 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


Ditarët e Peshkopes 6: Rrëfenjat e një zemërthyesi ASPAK të lumt

L1 000.00


[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0Ditari i Alisës - 5

L600.00


Ditari i Alisës - 5 Sezoni i Limonadës Autore: Sylvie Louis Faqe: 160 Çmimi: 600 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


Ditari i Alisës - 6

L600.00


Ditari i Alisës - 6 Mirë se erdhët në klasën e gjashtë! Autore: Sylvie Louis Faqe: 160 Çmimi: 600 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0Gjirafat s’vallëzojnë dot

L400.00


Gjirafat s’vallëzojnë dot Autorë: Giles Andreae Guy Parker-Rees (ilustrator) Përkthyes: Sokol Mici Redaktor: Ylli Molla Faqe: 32 Çmimi: 400 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


Halla e Tmerrshme

L1 000.00


[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


I dashur Zoo

L500.00


[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0Ide Gjeniale (Kryesisht) – Tom Gejts 4

L1 000.00


Ide Gjeniale (Kryesisht) – Tom Gejts 4 Autore: Liz Pichon Përkthyese: Floreta Bruzia Faqe: 316 Çmimi: 1000 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


Kauboji Liro

L400.00


[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


Kërcim dhe dëfrim

Call for Pricing


Kërcim dhe dëfrim Autor: Dr. Seuss Përkthyes: Sokol Mici Faqe: 64 Çmimi: 500 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


Maçoku me kapele doku

Call for Pricing


Maçoku me kapele doku Autor: Dr. Seuss Përkthyes: Sokol Mici Faqe: 64 Çmimi: 500 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Mbretëresha

L1 000.00


[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


Milionat

Call for Pricing


Milionat Autor: Frank Cottrell Boyse Përkthyes: Artan Miraka Faqe: 264 Çmimi: 800 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


Në kornizë

L1 000.00


[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0


Një verë e çmendur

Call for Pricing


Një verë e çmendur Autore: Rita Williams-Garcia Përkthyese: Aida Mihali Faqe: 232 Çmimi: 800 lekë
[Product Details...]
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0
Display #  
Results 1 - 20 of 36
You are here: Letërsi FEMIJE